за нас

корпорација

a9a6bbe624743f9ce7a88ee53d3ecdc

Шенжен Gathe Печатење копродукции, Ltd е професионална производител на материјали за пакување, кој е интегриран со дизајн, печатење, производство и испорака. Како еден силен печатење фабрики во Кина, Gathe печатење е основана во 2006 година, со површина од 2000 квадратни метри фабрика. Во моментов имаме околу 200 добро обучени работници, 15 КК персонал и повеќе од 4 професионални дизајнери, со оние солидна резерва може да ја заврши серијата на целосна процедури печатење работа.

Сега Gathe е опремена со различни напредни машини за печатење, и воведува напредна опрема од дома и во странство, како што Роланд 700 машина за печатење (од Германија), машина за сечење, лепак машина, бронзирање машина (Од Германија, исто така), полу-автоматски & целосна автоматска машина кутија лепак, автоматска машина за хартија, печатење на екран машина / УВ печатарски машини и друга опрема или објекти. Тоа е причината зошто ние може да гарантира квалитетот и количината на стоката и избави ги на распоред.

Одбери Gathe и можете да бидете сигурни сè! Со нетрпение очекуваме да вашата понатамошна истрага и нашата соработка.

Фабрика

图片 4
图片 5
机器 过 胶
图片 3
c572e04a69874c2322f1ab24335a4eb

фер

图片 6
图片 8
图片 7
图片 9
图片 10

Сертификат

d9c48ddea0ecf72f8f36e66a965c803
383cbcebfd27acc3233c5b378ad95c6
3a2781b5166d476cc051f899f55e89b
f5865efd5b958dc7f828ff77c33e743
6d7611553ef7d2716a75a0c7bc2b32a