Rreth nesh

korporatë

a9a6bbe624743f9ce7a88ee53d3ecdc

Shenzhen Vendor Printing Co, Ltd, është një prodhues profesional në materialet e paketimit, i cili është i integruar me projektimin, shtypjen, prodhimin dhe shpërndarjen. Si një nga fabrikat fortë shtypjes në Kinë, shtypjen Vendor, u themelua në vitin 2006, duke mbuluar një sipërfaqe prej 2000 metra katrore fabrikës. Aktualisht ne kemi rreth 200 punëtorë të trajnuar mirë, 15 personel QC dhe më shumë se 4 designers profesionale, me ato backup ngurta ne mund të plotësoni një seri të procedurave të plotë të punës printim.

Tani Vendor, është e pajisur me një shumëllojshmëri të makinave të avancuara shtypjen, dhe prezanton pajisje të avancuar nga brenda dhe jashtë vendit, të tilla si Roland 700 makinë shtypi (nga Gjermania), prerja makine, makine zam, makinë bronzing (nga Gjermania gjithashtu), gjysmë-automatike & makinë të plotë automatike kuti zam, prestar automatike Letra, shtypje ekran makina shtypi makine / UV dhe pajisjeve ose objekteve të tjera. Kjo është arsyeja pse ne mund të garantojë cilësinë & sasinë e mallrave dhe dërgimin e tyre në orar.

Zgjidhni Vendor, dhe ju mund të jetë çdo gjë të sigurt! Shikoni përpara për kërkesën tuaj të mëtejshëm dhe bashkëpunimit tonë.

fabrikë

图片 4
图片 5
机器 过 胶
图片 3
c572e04a69874c2322f1ab24335a4eb

i drejtë

图片 6
图片 8
图片 7
图片 9
图片 10

certifikatë

d9c48ddea0ecf72f8f36e66a965c803
383cbcebfd27acc3233c5b378ad95c6
3a2781b5166d476cc051f899f55e89b
f5865efd5b958dc7f828ff77c33e743
6d7611553ef7d2716a75a0c7bc2b32a